İZMİR BELEDİYE MECLİSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

II. Meclis - Tanışma

+12
Ogün Gerçek
Gündüz Can Devrim
Şölen Düren
Jina Bynum
Fritz-Georg Jakobs
Ozan İzmir
Danny Van der Linde
Erminio Scotti Calmuzzi
Mısra Anık
Yahya Mansız
Tiffany Lloyd
Norman Harvey
16 posters

II. Meclis - Tanışma Empty II. Meclis - Tanışma

Mesaj  Norman Harvey Salı Haz. 02, 2009 10:13 am

Tüm mebus arkadaşlarımı öncelikle tebrik ediyorum,hepiniz hoşgeldiniz.Her ne kadar bir çoğumuz birbirimizi az çok tanısak da bütün arkadaşlarımız bize katılana kadar kendimizi az biraz tanıtırsak iyi olacağının kanaatindeyim.

Norman Harvey,30 yaşında Punk Rock musikisiyle (Razz) uğraşan bir İzmir vatandaşıdır.Bu mecliste ki 2. görev süresidir.İzmir'de bir süreliğine yargıçlık ve nikah memurluğu yapmıştır.Uzun süreden beri de şehrin siyasi olaylarını takip edip,aktif bir şekilde her türlü etkinlik ve sorunlarında aktif görev almaya çalışmıştır.Bundan sonrasında da almaya elinden geldiğince her türlü ihtiyaçta elini taşın altına sokacaktır.
Norman Harvey
Norman Harvey

Nerden : Vatanım Londra'nın bağrından kopup İstanbul'dan sekip İzmir'de son bulmuştur.

II. Meclis - Tanışma Empty Geri: II. Meclis - Tanışma

Mesaj  Tiffany Lloyd Salı Haz. 02, 2009 10:19 am

Ben Tiffany Lloyd ve İzmir meclisinde aktif olarak yer alacak olmanın, hem de festival öncesi, gururu ve sevinci içerisindeyim.

Yaşım 38, Hot Ladies Rock Club adında bir Modern Rock grubunun lideriyim. Grubu dağıtacağız gerçi. Bakalım kısmet. Uzun süredir müzikle uğraşmıyorum, İzmir'de Başyargıçlık yaptım, akabinde şu anda üniversitede profesör olarak çalışıyorum. Üç tane veledim mevcuttur. Bekarım. Ama her an evlenebilirim. Çok yaklaştım. Razz

Her neyse. Başarılar dilerim. Umarım aktif bir çalışma ortamı içerisinde İzmir'e yapabileceğimiz en büyük katkıyı yaparız.
Tiffany Lloyd
Tiffany Lloyd

Nerden : Vatanım Londra'nın bağrından kopup İstanbul'dan sekip İzmir'de son bulmuştur.

Mesaj  Yahya Mansız Salı Haz. 02, 2009 10:22 am

Yahya Mansız,

Zenci, yaşlı, doğduğundan beri Afrika Müziği sanatçısı, İzmir Valisi.
Yahya Mansız
Yahya Mansız
Admin

https://izmirmeclis.yetkinforum.com

Mesaj  Mısra Anık Salı Haz. 02, 2009 11:43 am

Herkese hayırlı olsun öncelikle Smile

Mısra Worsell, 34 yaşında, kendi soyadını unutacak kadar uzun zamandır evliydi, taze dul, henüz soyadını değiştirmek yemedi. Hot Ladies Rock Club eski üyesi( Sad ), Elenaor Rigby yeni üyesi, mr'dan pr'a transfer yani. 10! çocuk annesi. Tiffany evlenirse birini kesicek.
Halen Seattle'da yargıçlık yapmaktayım, 5. senem falan sanırım ya da 6. Seattle'ı da ikinci memleketim gibi görmekteyim, ama açıldığı günden beri İzmir vatandaşıyım, değiştirmeyi hiçbir zaman düşünmedim, önceliğim ve biriciğim her zaman İzmir. Daha önceki mecliste bulunmadım ama her zaman elimden geldiğince şehir forumunda, şehir meseleleri konularında aktiftim. Bunu böyle bir platforma taşıdığım için mutluyum gururluyum Smile

Umarım uyum içinde çalışıp güzel işler çıkarıcaz, herkese kolay gelsin.
Mısra Anık
Mısra Anık

Mesaj  Erminio Scotti Calmuzzi Salı Haz. 02, 2009 11:54 am

Selamlar, hoşbulduk. Ben Erminio Scotti Calmuzzi. Genelde resmi olamayan yerlerde aynı zamanda sahne adım olan esc takma adını kullanıyorum.

Yaşım 27, Meclisin en genç halk tesilcisiyim. 25ime kadar siyaset, politika ve türlü türlü entrikalarla lol! pek aram yoktu, ilgi duymuyordum ama son 2 yılda kendimi iyi geliştirdiğimi study düşünüyorum.

Onun dışında müzikle aktif şekilde ilgileniyorum. Şu sıralar üniversitede tahsilimi tamamladığımdan sahnelere dönemedim bir türlü. Ama yaklaşık 30 gün sonra sahnelere döneceğim umarım.

Şimdilik bu kadar. Teşekkürler. Sleep

Edit: büdüt Razz

En son Erminio Scotti Calmuzzi tarafından Salı Haz. 02, 2009 12:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Erminio Scotti Calmuzzi

Mesaj  Danny Van der Linde Salı Haz. 02, 2009 12:30 pm

Danny Van der Linde

30'a merdiven dayamış,kendini ders vermeye adamış bir insanım.İzmir Tayfa grubunun (Şu anki ismi The Fofenk) kurucularındanım. (bir süreliğine ayrıldım ama) Uzun bir süredir İzmir vatandaşıyım. (başvurularım kabul edilmemişti nedense Razz) Böcek koleksiyonu yapıyorum. Ayriyetten 116 gün özel ajanlık yaptım ve birçok azılı suçluyu tutukladım. Smile İşte bu benim I love you
Danny Van der Linde
Danny Van der Linde

Mesaj  Ozan İzmir Salı Haz. 02, 2009 12:43 pm

Ozan İzmir

25 yaşında, hayatının nerdeyse tamamını polisliğe adamış bir genç Very Happy Şu an İzmir'de DCoP olarak görev yapmaktayım afro böyle işte Very Happy
Ozan İzmir
Ozan İzmir

Mesaj  Fritz-Georg Jakobs Salı Haz. 02, 2009 12:47 pm

Fritöz sapık vali yardımcınız, öz geçmişi öyle yazamıcam, ben bile unuttum artık bazı kısımlarını Smile Hepimize hayırlı olsun bakalım meclisimiz Smile
Fritz-Georg Jakobs
Fritz-Georg Jakobs

Mesaj  Jina Bynum Salı Haz. 02, 2009 2:36 pm

Ben; anlatmakla bilmez.

Eski Şarkıcı
Eski İstanbul Polisi
Eski İzmir Dcop'u
Eski İzmir Cop'u
Eski İzmir Meclis Üyesi
Eski İzmir Başyargıç Adayı
Eski Ankaralı
-
-
8 Çocuk annesi
Eskimiş 39 yaşında bir kadın.

Bunların toplamı eşittir Jina denklemine. Çok eskidim çook.

Bildiğin rahatsız oldum yalnız, karılarıma kocalarıma laf edilmesine.

En son Jina Bynum tarafından Ptsi Haz. 08, 2009 1:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : İti ürütmeyelim.)
Jina Bynum
Jina Bynum

Mesaj  Şölen Düren Çarş. Haz. 03, 2009 9:48 pm

Şölen Düren

Taze 31 oldum (yaşlanmaktan nefret ediyorum :/). 6 çocuk annesiyim. Müzik kariyerine yeni atıldım sayılır... Çoook yıllık doktorum. Aktik doktorluk yaparken Ankara ve İzmir'de baya koşturdum Smile
Meclis'te ikinci dönemim.
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :p

En son solen_duren tarafından Perş. Haz. 04, 2009 12:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Şölen Düren
Şölen Düren

Mesaj  Gündüz Can Devrim Perş. Haz. 04, 2009 12:43 am

Efenim son iki dönemdir İzmir Emniyet Müdürüyüm, çok çalışır az konuşurum ( rendeer )
Genelde geceleri çalışırım, gündüz Gündüz'ü görürseniz şaşırın anacım Rolling Eyes

En son Gündüz Can Devrim tarafından Çarş. Haz. 10, 2009 7:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gündüz Can Devrim
Gündüz Can Devrim

Mesaj  Ogün Gerçek Perş. Haz. 04, 2009 1:48 pm

son iki dönemdir izmir eğitim kurumlarında ceo luk yapıyorum.

Punk rock'la uğraşıyorum 3 bayan eskittim. Az konuşup çok iş yapma taraftarı olan tezcanlı birisiyim.Razz
Ogün Gerçek
Ogün Gerçek

Mesaj  Basri Genç Cuma Haz. 05, 2009 11:09 am

Basri Genç

Meclisin gedikli yedek üyesi Smile

Müzik kariyeri yapmak için başladığım yolculuğum halen devam etmekte, kendimi geliştirmeye ara vermeksizin sürdürmeme rağmen hala Rock 1000lerde görmek azmimi kırıyorsada bu yolculuk devam edecek. 1 dönemdir Bar Ceoluğunu bırakıp Bornova Bel. Metrosunda Ceoluk yapmaktayım.

İzmir için üretken olabilmek için aranızdayım...
Basri Genç
Basri Genç

Mesaj  Misafir C.tesi Haz. 06, 2009 1:18 pm

Tufan Okumuş, mecliste İzmir yargıçlarını temsil ediyorum. Herkese hayırlı görevler dilerim.

Misafir
Misafir

Mesaj  Hande Yagmur Paz Haz. 07, 2009 9:21 pm

Hande, 31 yaşında, Bedroom Research üyesi bir bayan. :p 6 çocuğa sahip İzmir açıldığı günden beri İzmir vatandaşı, doktor ve Jinayı hiç sevmez! geek
Hande Yagmur
Hande Yagmur

Mesaj  Rıfat İstemihan Paz Haz. 07, 2009 10:53 pm

Rıfat benim tanıdığım kadarıyla düzen hastası bir karakter sürekli işine yoğunlaşmış halde yaşar.. Tek evliliğinden olan çocuklarının** yaşları dahi bunu görmek için yeterli.. Vaktinin çoğunu kariyerine ve bar zincirine adar. Ancak bu işkenceyi halen devam ettirmesinin sebebi eşi ve bir kaç özel dostu.

**
İsmail İstemihan 8 (bunu evlatlıktan reddedeceğim oyunda öyle bir seçenek olsa)
Tolga İstemihan 6
İstemi İstemihan 4
Nur İstemihan 2
Fritz-Georg İstemihan 0

Edit: Rıfat'a ulaşmanız gerektiğinde direk ne istediğinizi söylediğinizde cevap almanız saniyeler sürer. Yan yollardan soruyu dolandırarak sormanız halinde cevap almanız günler sürebilir.
Rıfat İstemihan
Rıfat İstemihan

Mesaj  Misafir Salı Haz. 16, 2009 11:41 pm

Elimde olmayan sebeplerden ötürü geç gelebildim.

Adán Ruiz Gallardón // İzmir Başyargıcı.

Misafir
Misafir

Mesaj  Erhan Kadıoğlu Çarş. Haz. 17, 2009 8:44 am

meclis giriş şifremi unutup rl mail adresimide çaldırınca meclisimize gelmem gecikti arkadaşlar
neyse ki tüm problemleri aşıp geldim
ben Erhan
8 pop sene rock müziği yaptım, sonrasında dünya turlarından yorulup evime kapandım ve politikayı takip eder oldum.
İzmir belediye meclisinde sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum.
inşallah birlikte güzel işler çıkaracağız.

Erhan Kadıoğlu

- Similar topics